17.04.2024 00:33:21

Türkiye

Sade Vatandaş | O Mekana Bakın Ne Oldu!
O Mekana Bakın Ne Oldu!


Büyült Küçült

O Mekana Bakın Ne Oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu ile tartışan ve yandaş medyanın 'İmamoğlu tokat attı' dediği Doğukan Keskin isimli gencin çalıştığı İstanbul Arnavutköy'deki Full Pizza Cafe isimli mekan ekonomik krize dayanamayarak kapandığı iddia edildi. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu ile yaşağıdı tartışma ile tanınan esnaf Doğukan Keskin'in işlettiği Full Pizza Cafe isimli mekan Google aralamarında "kalıcı olarak kapatıldı" olarak çıkarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın esnafın durumunun iyi olduğu kapanan mekan olmadığı söylemleri akıllara geldi.

Ekrem İmamoğlu'nun Habertürk TV'de katıldığı canlı yayında sarf ettiği sözlerin kesildiği görüntüler, AKP'li il yöneticisi Elif Keleş tarafından paylaşılarak İmamoğlu'nun "PKK ve FETÖ'ye destek verdiği" iddia edilmişti.

Söz konusu iddialar İmamoğlu'nun esnaf ziyareti sırasında da genç esnaf tarafından tekrarlamış, İmamoğlu da esnafa sözlerinin çarpıtıldığını anlatmaya çalışmış bu sırada genç esnafın yanağına dokunmuştu. Bunun üzerine yandaş medyada "İmamoğlu tokat attı" kampanyası başlatılmıştı.

Mehmet Koyuncu

Mehmet Koyuncu